Стела для АЗС

Номер оголошення 329647

Опис


Придорожня стела АЗС – це світлове інформаційне табло, що містить найважливішу інформацію про наявність і різноманітності видів палива і цінах, а так само наявність додаткових послуг на АЗС. Зміна даних і керування світлодіодними табло здійснюється за допомогою планшета за допомогою WI – FI з'єднання, з можливістю використання даного планшета як цінника на стійці оператора, а так само інфрачервоного пульта дистанційного керування.
На стелі обов'язково розміщується логотип компанії, який може бути виконаний за допомогою технології вакуумної формовки. Саме ця технологія дозволяє створювати об'ємні предмети складних форм, що надає АЗС його індивідуальність. Стела – особа заправки. Вона повинна бути добре помітна в будь-який час доби, при будь-якій погоді, інформативна і приваблива. Ми готові виготовити саме таку стелу за вашим перевагам. Як правило, стела виконується в тій же стилістиці, що і вся АЗС. Професійно і якісно здійснимо комплексне оформлення Вашої АЗС. Великий досвід роботи.

Детальна інформація на сайті http:// stelladesign.com.ua

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 Українська індустрія. Оголошення Харкова та Харківської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Українська індустрія. Оголошення Харкова та Харківської області